CHCI ODEBÍRAT NOVINKY

Robin (24)

Mobil

Jmenuji se RObin a pokud by to bylo možné přál bych si nový mobil.A pokud ne tak pro mámu myčku , nebo sušičku ,nemusí být nová . Určitě by jí to udělalo radost. Děkuji a přeji všem Veselé Vánoce

Natálie (17)

košilovou bundu vel. M

Moc děkuji

Marek D. (13)

tepláková souprava Jordan

Milý ježíšku, pod stromeček bych si moc přál teplákovou soupravu na basketbal "Jordan", protože rád hraji basket chci bych v ní chodit na tréninky. Děkuji, Marek.

Jaroslav (19)

Tepláková souprava vel. 3XL

Jmenuji se Jaroslav a moc bych si přál novou teplákovou soupravu pro volný čas. Děkuji https://www.d-sport.cz/nike-sportswear-x1518994?utm_source=glami.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Glami.cz&utm_content=dmd_6218213356_cz&gci=b1dbfdcdfd57e1a4c59b463eb1745fb82ddcaa5f

Míša P. (16)

Sportovní cestovní taška/Fitness taška

Milý Ježíšku, moc bych si přála tašku na cvičení, jelikož mezi mé koníčky patří sport. Děkuji za splnění přání a přeji hezké Vánoce!

Vanessa J. (11)

Zrcadlo na zeď - závěsné

Ahoj, Ježíšku, ráda se módím, moc bych si přála zrcadlo na zeď, abych se mohla česat, uděláš mi hroznou radost, děkuji, Vanda.

Maxmilián (9)

Chytrý telefon

Ahoj, jmenuji se Max a je mi 9 let. Mám velké přání a to chytrý telefon, který by měl velkou kapacitu pro uložení fotek a videí. Moc rád natáčím animované filmy a rád fotím, bohužel můj starý telefon na to není přizpůsobený. Vím, že bych si asi měl přát nějakou hračku, nebo něco na sport, ale nový telefon by mě opravdu moc potěšil. Teď mám Samsung, po moji mamince, není špatný, ale už se mi tam nic nevejde. Ježíšku moc děkuji, že jsem mohl vyslovit tohle přání Ahój Max

Tonda (13)

mikina vel. M

Milý Ježíšku, přeju si mikinu vel.M. Moc děkuju.

Kristyna (11)

Moc bych si přála pro nás všechny obývací stěnu

Ahoj jmenuji se Kristyna moc bych si přála k vánocům Havebord abych mohla z kamarádky po škole při volném čase jezdit s nimi https://www.fruugo.cz/65-palcovy-hoverboard-balance-wheel-hoverboard-scooter-hoverboard/p-99902853-209905816 děkuji

Veronika N. (17)

Dámskou černou mikynu s kapucí , vel. S

Dobrý den, Ježíšku nejlépe Nike, děkuji.

Alex (8)

lego SWAT

Hodně ti Ježíšku děkuji.

Aleš K. (15)

čertovská maska

Milý ježíšku, pod stromeček bych si moc přál vybaveni na Mikuláše - čertovskou masku nejlépe dřevěnou hlavu a kožich jako mají "Krampusáci". Těším se, jak budu strašit. Moc děkuji, Aleš.

Josef M. (18)

Značkové tenisky

Jsem sportovně založený, proto bych si přál značkové tenisky, které by mi vydržely - Air Jordan1Low - šedé. vel. 42. Děkuji.

Jindra (19)

černá mikina s kapucí NIKE, vel XL

Jmenuji se Jindra a moc se mi líbí černá mikina NIKE s kapucí. Děkuji

Robert D. (14)

Tepláková souprava

Milý ježíšku, pod stromeček bych si moc přál teplákovou soupravu Nike, velikost L, abych v ní mohl chodit sportovat. Děkuji, Robert.

Emil (14)

tepláková souprava Nike

Milý Ježíšku, rád rapuji, mám rád módu. Přál bych si žlutočernou teplákovku Nike velikost S. Děkuji Emil. www.d-sport.cz/nike-sportswear-spot-essentials-x1528542.

Magdaléna S. (11)

Křeslo k psacímu stolu bez opěradel

Ahoj Ježíšku, tak mám vybavený pokojíček, psací stůl, jenom nemám k němu nějakou točící židli menší, kdyby si mi ji dal pod stromeček, tak budu moc ráda. Stůl mám šedé barvy, tak bych si přála šedou a prosím Ježíšku, bez opěradel, protože by mi překážely uklidit ji pod stůl. Děkuji, Majda.

Steven (17)

Cestovní, skořepinový kufr

Milý Ježíšku, často cestuji, jezdím na tábory a různé pobyty. Proto by mi udělalo radost, kdybych dostal nějaký pěnký kufr. Děkuji Ježíšku.

Oto (11)

Ahoj moc bych si přál k vánocům Havebord

Ahoj jmenuji se Oto moc rád bych si přál k vánocům havebord https://www.mall.cz/hoverboardy/berger-b-hoverboard-city-65-xh6-100029578441?gclid=CjwKCAiA7IGcBhA8EiwAFfUDsUliddsVhOy_-YiIwpv9dWkgenyDpKeggzKWzNaTv4OJ-Y8-kTFTrhoCc1kQAvD_BwE abych mohl jezdit z kamarády po vánocích děkuji moc jezisku

Tomáš (12)

Tablet

Milý Ježíšku, jmenuji se Tomáš, mám rád počítače. Baví mě si vyhledávat písničky, videa s vlaky nebo hrát počítačové hry. Přeji si svůj tablet, abych se nemusel dělit o počítač s ostatními dětmi na naší rodinné skupině a mohl jsem si v klidu vybrat, co na tabletu chci sledovat. Tablet bych využíval i ve škole. Děkuji Ježíšku.

Josef (17)

sada činek v kufříku

Jmenuji se Pepa a ve volném čase se snažím posilovat a cvičit. Proto bych si moc přál sadu činek v kufříku s kterýma bych mohl posilovat doma v pokoji. Moc děkuji Ježíšku.

Igor (14)

Výstroj pro brankáře na florbal helma, chrániče

Milý Ježíšku, přeji si tento dárek, protože mám moc rád florbal. Děkuji

Marek (18)

černá tepláková souprava, vel. S

Rád se hezky oblékám.

Martina (18)

mikina s kapucí VANS, vel. XL

Jmenuji se Martina a moc by se mi líbila mikina s kapucí VANS. Děkuji.

Eva (16)

tepláková souprava Nike velikostXS

Ve svých volnočasových aktivitách ráda nosím pohodlné a slušivé oblečení. Nejraději mám černou barvu.

Filip H. (10)

Warrior Starter Kit Yth

Moc bych si přál chrániče, rád hraji hokej. Děkuji.

Jan (15)

černá mikina s kapucí NIKE, vel XL

Jmenuji se Honza a rád bych měl černou mikinu s kapucí značky NIKE. Děkuji.

Jakub (13)

Hra Plague Inc.

Milý Ježíšku, jmenuji se Jakub, je mi 13 let a rád hraji hry na počítači. Proto bych si přál hru Plague Inc. Děkuji Ježíšku.

Markéta R. (12)

Běžecké boty NIKE

Dobrý den, jmenuji se Markéta, chodím na atletiku. Ráda běhám a skáču, proto bych si moc přála na Vánoce běžecké boty velikosti 40. Děkuji

Sofie (13)

Paraván do pokoje

Jmenuji se Sofie a přála bych si vybavit pokojíček paravánem Balada o kráse II, vel.135*172, od Murando DeLuxe. Děkuji

Načíst další
Načítám další...