CHCI ODEBÍRAT NOVINKY

Dětský domov Pardubice

čtvrtky, náčrtníky, bloky

Dobrý den, děti moc rády v Dětském domově Pardubice malují protože jsou teď už dlouho doma, tak by za chvilku neměly do čeho. Tak budeme moc rádi, pokud se najde nějaký hodný človíček a nevadilo by mu dětem něco z těchto věcí koupit. Děkujeme a opatrujte se.

Dětský domov Pardubice

modrá indulóna

Dobrý den z Dětského domova Pardubice a máme velkou prosbu, zda by nám někdo nekoupil nějaké množství obyčejné modré indulony. Jak si stále myjeme ruce mýdlem a někdy desinfekcí, tak máme mooooooooc vysušené ruce a prý modrá indulona je to nejlepší. Moc děkujeme, že budeme mít zase heboučké ručičky, až je zase někdy někomu budeme moc podat.

Dětský domov Pardubice

mýdlo

Dobrý den z Dětského domova Pardubice, moc bychom si přáli pro naše děti nějaká mýdla, protože v této době je jich velká spotřeba. Moc děkujeme a přejeme všem zdravíčko!

Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284

Antibakteriální gely na ruce

Gely budou využity pro děti

Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284

Kancelářský papír

Denně tiskneme dětem v rámci učení spoustu úkolů.

Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284

Pastelky, fixy, výkresy, barevné papíry, sešity různé

Používáme při učení s dětmi.

Dětský domov Dubá-Deštná

Fotbalové míče

My, kluci fotbalisti, chodíme na naše hřiště každý den kopat, je to jedna z mála možností, jak se vyřádit. Prosíme vás o fotbalové míče. Děkujeme.

Dětský domov Dubá-Deštná

Švihadla, obruče

Ahoj, tady malé a střední holky z našeho domova. Potřebujeme se zabavit, ale fotbal neumíme:-))). Prosíme Vás o švihadla a obruče, stýská se nám po pohybu. Děkujeme.

Dětský domov Dubá-Deštná

Kroket pro 6 hráčů KR1/2

Děláme co můžeme, učíme se a vymýšlíme s dětmi, jak přežít další týdny uzavření pod jednou střechou, za plotem. Ještě, že máme velké hřiště a ještě větší pozemek, kde se dá hrát třeba KROKET. Předem děkujeme za sadu pro 6 hráčů v papírové krabici - palice, koule, branky. Délka palic je 80cm, průměr spodního válce palice je 5,5cm, průměr koule je 7cm.

Centrum pre deti a rodiny Gelnica

Omalovanky

Pre mensie deti - tie su stale nedostatkovym tovarom. Dakujeme

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Výtvarné potřeby pro volný čas a vzdělávání

V našem dětském domově žijí děti s mentálním postižením. Vzhledem k současné situaci, kdy děti veškerý čas tráví v domově, je mnohdy složitější připravit jim takové volnočasové aktivity, které by je zaujaly a s chutí se na nich podílely. Byli bychom tedy rádi, kdyby děti mohly dostat omalovánky nebo jednoduché pracovní sešity, pastelky, fixy, bloky či kreslící čtvrtky, propisky. Moc děkujeme za podporu.

Dětský domov a Školní jídelna Lipová 417, p.o.

Dezinfekční přípravky

Dobrý den, náš dětský domov je jeden z největších dětských domovů ze severních Čech, staráme se aktuálně o 56 dětí, převážně školkových a školních - 1. a 2. stupeň. Chtěli bychom touto cestou poprosit pro našich 56 dětí o dezinfekční přípravky na ruce. Moc děkujeme a přejeme mnoho zdraví. Dětský domov Lipová u Šluknova.

Dětský domov Hodonín u Kunštátu

5 ks flesch disk

Vzhledem k tomu, že u nás probíhá intenzivní výuka v domácím prostředí, děti pracují pro školu na PC, přenosné médium stále potřebujeme

Dětský domov Hodonín u Kunštátu

Sešity, bloky-linkované

Vzhledem k tomu, že u nás probíhá intenzivní výuka v domácím prostředí, přijde nám dar ve formě školních potřeb vhod. Děkujeme.

Dětský domov Hodonín u Kunštátu

Pastelky, propisovací tužky, fixy

Vzhledem k tomu, že u nás probíhá intenzivní výuka v domácím prostředí, přijde nám dar ve formě školních potřeb vhod. Děkujeme

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Psací potřeby

Dobrý den, ráda bych požádala o psací potřeby pro děti (prupisky, pera, tužky). Školní příprava v dětském domově vyžaduje neustálé procvičování a spotřeba psacích potřeb je velká. Děkujeme.

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Potřeby pro geometrii

Dobrý den, ráda bych požádala o potřeby do geometrie (kružítka, pravítka a gumy). Děkujeme.

Dětský domov Úsměv a ŠJ

výtvarné potřeby

Dobrý den, ráda bych požádala o pastelky a temperové barvy pro mladší děti, které nedocházejí do škol a školek. Děkujeme.

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Šicí stroj

Dobrý den, ráda bych oslovila dárce, který by nám věnoval šicí stroj. Máme v zařízení pouze jeden a šijeme roušky pro děti i zaměstnance. Samozřejmostí je darovací smlouva na toto drahé přání. Děkuji moc.

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Bezkontaktní teploměr

Dobrý den, ráda bych požádala o bezkontaktní teploměr 1 - 2 ks. Nedaří se nám sehnat toto nedostatkové zboží a potřebujeme pravidelně měřit teplotu dětem i zaměstnancům. Děkuji.

Dětský domov Ústí n.L.

bloky pro děti

V současné době máme zvýšenou spotřebu bloků na psaní či kreslení pro dětí. Za splněné přání děkuji.

Dětský domov Ústí n.L.

modurit

Děti stále musí tvořit, proto si přejeme modurit.

Dětský domov Ústí n.L.

barvy na sklo

Prosím o barvy na sklo pro děti, dost je to baví. Děkuji

ZDVOP Robinson Stod

výtvarné potřeby

Dobrý den, v dnešní době by nám moc pomohla pomoc se výtvarnými potřebami - tempery, vodovky atd. Budeme moc rádi za jakékoli dary pro dětičky. Moc Vám děkujeme za pomoc:)))

Dětský domov Ústí n.L.

tužky, psací potřeby,pastelky

U nás máme velkou spotřebu, protože máme šikovné děti. Moc děkuji

ZDVOP Robinson Stod

vitamíny pro děti

Dobrý den, v dnešní době by nám moc pomohla pomoc s vytamíny pro děti od 3 let do 18 let. Budeme moc rádi za jakékoli dary pro dětičky. Moc Vám děkujeme za pomoc:)))

Dětský domov a Školní jidelna, Černá Voda 1

výtvarné a školní potřeby

barevné papíry, výkresy, temperové barvy, voskovky, pastelky, štětce, barvy na látku, tužky, propisky, pera tornáda, fixy, bloky linkované a nelinkované, lepidla, nůžky, kružítka, pravítka

Dětský domov Litoměřice

psací potřeby, procvičovací sešity pro děti

Dobrý den, v tuto dobu věnujeme s dětmi mnoho času učení a vypracovávání úkolů. Hodily by se nám pro děti jakékoliv psací potřeby a také různé procvičovací sešity, kde mají možnost procvičovat to, co jim zrovna moc nejde. Máme děti ve všech ročnících, takže využijeme pomůcky jak pro první, tak pro druhý stupeň. Moc děkujeme za pomoc.

Dětský domov Kroměříž

Barvy na sklo

Dobrý den, děti hodně baví právě tyto barvičky. Děkujeme

Dětský domov a ŠJ Kralupy nad Vltavou

Školní pomůcky

Dobrý den, prosíme o následující školní pomůcky, přibližně po 10 - 20 kusech. Nůžky; lepidla; pastelky; fixy. Přejeme příjemný den a obrovské díky.

Načíst další
Načítám další...