CHCI ODEBÍRAT NOVINKY

brian (4)

tepláková souprava vel.116

Jmenuji se Brian a jsem bratr Denise.Moc bych si přál na výlety se školkou novou sofčílovou bundu vel. 116. Rád si hraji s auty, stavím z lega, jezdím na kole. přeji hezké vánoce..

Vlasta (17)

značkové botasky vel. 40

Milý ježíšku, moc bych si přála značkové botasky. jsem celý týden na internátě, učím se na SOU. Ráda tancuji, chodím do přírody, mám ráda módu. Oblíbenou bervou je růžová, červená a bílá. děkuji a přeji hezké vánoce

Denis (12)

hodiny se zvuky zvířat

Jmenuji se Denis a v mém pokojíku mi chybí nějaké hodiny. Mám rád zvřata a viděl jsem hodiny se zvířaty. Děkuji D.

Mário (9)

hodiny se zvuky zvířat

Přál bych si hodiny se zvuky zvířat do svého pokojíku. Děkuji Mário

Mária (4)

sofčílová bunda

Milý ježíšku, chodím do MŠ a moc bych si přála novou sofčílovou bundu velikosti 110. Mám ráda růžovou, červenou a zelenou barvu. jsem šikovná, ráda si hraji na p.učitelku a s panenkami. Moc děkuji za splnění mého přání.

Giovana (16)

Kosmetické zrcátko s LED světly

Jmenuji se Giovana, ale všichni mi říkají Ivano. Přála bych si na stolek do pokojíku zrcadlo. Vybrala jsem si s LED světly. Děkuji Ivča

David (14)

sálová obuv vel.40

Milý ježíšku, moc bych si přál do tělocvičny sálovou obuv . Chodím na karate, hraji florbal a fotbal. Mým velkým snem je být jednou fotbalistou. Mám rád všechny sporty, hraji hry na PC. Přeji krásné vánoce a děkuji za splnění mého přání.

Andrea (14)

Kosmetické zrcátko s LED světly

Jmenuji se Andrea a ráda se maluji. Nemám žádné pěkné zrcadlo a našla jsem si s LED světly a moc bych si ho přála. Děkuji Andy

Anička (17)

parfém značky PUMA

Milý ježíšku, moc byvh si přála parfém. Ráda se oblékám, líbím chlapcům a ještě nikdy jsem neměla svůj vlastní parfém. Moc bych si ho přála. Kdyby nebyl PUMA, nechám rozhodnutí na Tobě. Moc děkuji Anička

Karolína (15)

peřinu a polštář

Milý ježíšku, moc bych si pod stromeček přála vlastní peřinu a polštář. Již si pomaloučku připravuji výbavu až budu odcházet z dětského domova. Moc děkuji a přeji Ti hezké vánoce a splněná přání pod stromečkem.

Dominika (18)

sada hrnců

Ahoj ježíšku, jmenuji se Domča astuduji již 3.rokem SŠ sociální. Moc bych si přála pod stromeček sadu hrnců do své výbavy na odchod do samostatného života. děkuji a přeji hezké vánoce

helena (18)

talířová souprava

Milý ježíšku, do své výbavy bych si moc přála nějakou talířovou soupravu. Již se pomaloučku chystám na odchod do samostatného života a talířová souprava mi ještě chybí. Moc děkuji a přeji hezké vánoce.

Lucie-Sarah (16)

Společenská hra Suspend

Jmenuji se Lucka a ráda mám společenské hry. Zaujala mě tahle a přála bych si ji, abych ji hrála s kamarády. Děkuji Lůca

Damián (5)

R/C vysokozdvižný vozík

Jmenuji se Damík a rád si hraji s autíčky. Ještě jsem nikdy nedostal na ovládání a moc bych si ho přá. Děkuji Damík

David (15)

ložní souprava

Milý ježíšku, moc bych si přál nějakou hezkou ložní soupravu. Mám rád hudbu, tanec, rád sleduji módní trendy. Mým koníčkem je tanec, sport a hudba. Tak bych si přál i takového typu nějaké povlečení. Moc děkuji a přeji krásné vánoční svátky.

Vláďa (19)

parfém značky Diessel

Milý ježíšku, pod stromeček bych si moc přál parfém značky Diessel. Mám již svoji přítelkyni, tak jí rád příjemně voním. Moc děkuji za splnění mého přání a i Tobě ježíšku přeji krásné vánoční svátky.

Izabella (13)

mikina vel.160

milý ježíšku, moc bych si přála hezkou růžovou, nebo červenou mikinu - teplejší na zimu. Ráda se oblékám, tancuji, poslouchám moderní hudbu. Chodím do kroužku tance. Moc děkuji za splnění mého přání a přeji krásné vánoce.

Zuzanka (5)

Panenka

Ahoj Ježíšku, k vánocům si přeji velkou panenku. Děkuji.

František (3)

Scruffies štěňátko Charlie s miskou

Jsem Fanda a chtěl bych štěňátko na mazlení v postýlce. Děkuji :-))

Martina (15)

Stan

Ahoj Ježíšku, hodně o prázdninách jezdím na výlety a proto si přeju stan pro 3 lidi. Moc děkuji.

Pavel (16)

set- barevná osuška a ručník + vůni pro kluky

Jmenuji se Pavel a přál bych si osušku a nějakou vůni. Děkuji Pavel

Monika (6)

Školní batoh

Ahoj Ježíšku, moc si k vánocům přeji školní batoh. Děkuji.

Evička (7)

sofčílová bunda vel.122

Ahoj ježíšku, jsem nyní v první třídě a moc bych si přála sofčílovou bundz do školy i na výlety. Mám ráda vycházky, hudbu a pohádky. Ve škole mě to moc baví, již mám i jedničku podtrženou. Přeji hezké vánoce a děkuji za splnění mého přání. Evička

Ládík (10)

B.toys Mluvicí mýval Rascal

Jmenuji se Ládík a nikdy jsem neměl mluvící hračku. Našel jsem si mývala a moc rád bych ho dostal od Ježíška. Děkuji Ládík :-)

Honzík (13)

teplákovou soupravu vel. 160

Milý ježíšku, moc bych si přál teplákovou soupravu. jsem velký sportovec, hraji fotbal, běhám, chodím do kroužku plavání. Mám rád všechny akce s naším DD i se školou. Děkuji za splnění mého přání a přeji krásné vánoce.

Josef (15)

Turistický batoh 80L

Ahoj Ježíšku, hodně s bráchou a ostatními jezdíme na víkendové pobyty a proto si přeji nějaký fajnový a velký batoh. Moc děkuji.

Hanka (17)

dívčí osuška+ ručník a vlasová hygiena

Jmenuji se Hanka a do výbavy bych si přála osušku. A pak kosmetiku na vlasy. Děkuji Hanka

Vlastík (10)

sofčílová bunda vel.150

Ahoj ježíšku, moc bych si přál do přírody i do školy pěknou sofčílovou bundu. Nerad nosím deštník, tak si dám kapuci a bunda je nepromokavá. Mám rád hudby, tančím v tanečním kroužku, vyhrál jsem i několik prvních míst. Moc děkuji za splnění mého přáníčka a přeji krásné vánoce.

Matouš (4)

Dětské povlečení

Ahoj Ježíšku, k vánocům si přeji nové povlečení s dětským motivem. Děkuji.

Tomáš (14)

Tablet

Ahoj Ježíšku, jsem autista a k vánocům si přeji tablet, kde bych měl speciální aplikace k mému rozvoji. Moc, moc děkuji.

Načíst další
Načítám další...