CHCI ODEBÍRAT NOVINKY

Dětský domov a ŠJ Kralupy nad Vltavou

Ochranné pomůcky, čističe

Dobrý den, prosíme o jednorázové rukavice a jakékoliv čistící prostředky (Jar, Savo apod.). Děkujeme za pomoc a za Vaši ochotu.

Dětský domov Ústí n.L.

filtry z nanovlákna

Dobrý den, moc si přejeme získat filtry z nanovlákna, roušky máme ušité a rádi bychom je doplnili o filtr z nanovlákna. Dětí je 48 a dospěláků 29. Moc děkuji a přeji pevné zdraví..

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Na všechno s COVID 19

Kdyby jste nechtěli nic objednávat, nic shánět apod., ale chtěli byste nás podpořit, máme sbírkový účet pro finanční dary - dárcovský účet 1426505369/0800 vedený u České spořitelny.

Dětský domov DOMINO, Plzeň

korálky, vyšívání, mandaly

Dobrý den, nyní jsou děti hodně doma a zabavily by se ručními pracemi. Děkujeme.

Dětský domov Lazy

Výtvarné potřeby

Hezký den, naše malé slečny by uvítaly různé sady na tvoření - korálkujeme, malujeme, šijeme - roušky, stříháme, lepíme. Moc děkujeme!

Dětský domov Hodonín u Kunštátu

10 ks gumovacích per /Pilot/

Vzhledem k tomu, že u nás probíhá intenzivní výuka v domácím prostředí, přijde nám dar ve formě školních potřeb vhod. Děkujeme

Dětský domov Tišnov

enkaustické žehličky, papíry na enkaustiku, pera, včelí vosk

Dobrý den, vzhledem k nynější situaci, kdy se s dětmi učíme v prostorách DD, potřebujeme nyní nejvíce materiální vybavení na školní přípravu, nebo na zájmové činnosti, do kterých se děti chtějí zapojit. Velice děkujeme za podporu a přejeme pevné zdraví a nervy. DD Tišnov

Dětský domov Kašperské Hory

Fixy, dětské nůžky.

Sady fixů + nůžky na výtvarku. Děkujeme

Dětský domov Lazy

Školní potřeby

Hezký den, tak jako všechny děti i my trávíme tyto corona prázdniny-neprázdniny plněním školních povinností. Uvítaly bychom různé sešity, tornáda, psací pera, pastelky, lepidla. Moc děkujeme, že pomáháte!

Dětský domov Uherský Ostroh

Toner do tiskárny HP Laserjet 1012

Krásný den. My všichni z našeho Dětského Domova by jsme chtěli moc poprosit o dar ve formě toneru do naší tiskárny. Vzhledem k situaci ,zasílání úkolů pro skoro všechny naše děti nám barvy z tiskárny mizí opravdu rychle. Barva nejlépe černá,ale pokud bude i jiná vůbec nám to nevadí. Děkujeme moc a celé osazenstvo našeho DD Uherský Ostroh dárci moc děkuje

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Hygienické pomůcky

Pěkný den, chtěla bych požádat o mýdla pro děti. Nejvhodnější je dezinfekční mýdlo Sanytol (ten, ale skoro nikde není). Uvítáme proto i antibakteriální mýdla. Děkujeme.

Dětský domov Valašské Meziříčí

Barvy do tiskárny HP

Dobrý den, každý den při domácí přípravě do školy tiskneme pro naše děti pracovní listy a materiály potřebné k výuce. Moc by nám pomohl dar, ve formě náplní (všechny barvy) do tiskárny značky HP, č. 665. Moc děkujeme

Dětský domov Kašperské Hory

pera

Gumovací pera a Tornáda - alespoň 20 ks od každého. Děkujeme

Dětský domov Úsměv a ŠJ

Kancelářské papíry

Dobrý den, rádi bychom požádali o kancelářské papíry, neboť dětem tiskneme zadání pro školní výuku, ktré nám posílají ze školy. Děkujeme.

Dětský domov Litoměřice

bezdotykový teploměr

Dobrý den, byli bychom rádi za bezdotykový teploměr pro děti. Častěji jim i zaměstnancům v současné době měříme teplotu a takto by to bylo hygieničtější. Moc předem děkujeme. Pevné zdraví všem.

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Náplně do tiskárny dle Vaší volby

Jsme valašský dětský domov ve Vizovicích. Je nás tu 16 dětí. V této koronavirové době bychom si přáli náplně do tiskárny, abychom si mohli tisknout domácí úkoly. Typ toneru HP CF230X s čipem, černá barva, nebo HP CC531A modrá barva nebo HP CC533A , červená barva nebo HP CF410A, černá barva nebo HP CE278A, černá barva. Nejedná se o originální tonery.